str. Paweł Strykowski – Mistrzem Świata !!!

Z ogromną radością i dumą informujemy o kolejnym sukcesie w kategorii kickboxingu funkcjonariusza z KP PSP w Międzyrzeczu  – str. Pawła Strykowskiego.
W dniach 15.10.2019 r. do 19.10.2019 r. przebywał on wraz z Kadrą Polski ISKA na Mistrzostwach Świata Irlandia – Cork w kickboxingu. Paweł wystartował w swojej koronnej formule full contact, w której posiada liczne sukcesy na arenie krajowej jak i również międzynarodowej.
O swoim sukcesie tak opowiada Nasz Mistrz:
„Na Mistrzostwach Świata stoczyłem dwie walki. W półfinale zmierzyłem się z Francuzem – wygrałem decyzja sędziów jednogłośnie na punkty.  Dwa dni później w finale zmierzyłem się z zawodnikiem z Irlandii, również wygrałem jednogłośną decyzją sędziów. Od samego początku kontrolowałem walkę i nie dawałem szans swojemu przeciwnikowi na wygraną. W tym pojedynku musiałem udowodnić sędziom, że to ja dominuje w walce. Jak już wcześniej wspomniałem moim przeciwnikiem był Irlandczyk czyli można powiedzieć, że boksował u siebie i sędziowie z miłą chęcią widzieli by jego zwycięstwo… dlatego moja dominacja w ringu musiała być zdecydowanie większa niż w innych walkach. Na szczęście nie pozostawiłem złudzeń i po końcowym gongu, sędzia ringowy podniósł moją rękę w górę co oznaczał zwycięstwo i spełnienie marzeń! Zostałem Mistrzem Świata w kickboxingu w formule full contact – 91 kg!!!”
Pawle serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!